в ізоляції

Есеї про Донбас

Про автора
Станіслав Асєєв
Журналіст, письменник
31 рік. Раніше жив у Донецьку, закінчив філософський факультет Університету інформатики та штучного інтелекту. Працював позаштатним кореспондентом «Радіо Свобода», писав для газети «Дзеркало тижня», журналу «Український тиждень». Залишився у місті після початку війни та окупації Донецька, продовжував писати статті для українських медіа.

11 травня 2017 року був затриманий бойовиками так званого "МГБ ДНР", окупанти звинуватили його у «шпіонажі».

29 грудня 2019 року був звільнений в рамках обміну полоненими між Україною та Росією.


У 2021 році за книгу есеїв «В ізоляції» Станіслав Асєєв отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка у номінації «Публіцистика, журналістика».
Про що ця книга
Після початку війни Станіслав Асєєв залишився на окупованій території Донбасу та писав статті до українських медіа, де намагався емоційно осягнути та раціонально зрозуміти, що відбувається у свідомості його сусідів та друзів під тиском пропаганди та злиднів. У його текстах мало політики – більше рефлексій добре освіченої людини щодо мороку війни та змін людської психіки, які неодмінно відбуваються за таких обставин. Важко визнавати, але на велику кількість поставлених у 2015-2017 рр. питань відповідей немає і досі.
... Уривки ...
Творчість Станіслава Асєєва, без сумніву, можна ставити в один ряд з творчістю українських письменників-дисидентів. Навряд чи хтось міг уявити собі, що в Україні через стільки років після проголошення незалежності з'являться такі письменники. Проте, політичні репресії, концтабори, МГБ - не якісь релікти з радянського минулого, а все ще актуальні явища у сучасній Україні. Нехай і не на всій її території, а лише в окремій частині.
Денис Казанський, журналіст, письменник, представник України у Тристоронній контактній групі у Мінську, співзасновник книжкового видавництва Чорна гора
Замовити книгу

В ІЗОЛЯЦІЇ

Есеї про Донбас

Українською та російською мовами, 216 сторінок
210
грн.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
УВАГА! Ми НЕ БЕРЕМО УЧАСТІ в проєкті Є-підтримка!
Номер телефону
Доставка Новою поштою
Оплата після отримання

Вас може зацікавити
Книги про новітню історію та війну на Донбасі
Made on
Tilda